آدرس: چهارراه زرگری، بلوار مطهری شمالی، روبروی دانشکده علوم و معارف قرآنی ، ساختمان میرداماد 2، طبقه 3، واحد 3
تلفن: 09171114836

وکیل پایه یک دادگستری در شیراز

 

 

نام: حامد اسکندری

تاریخ تولد: 66/3/3

جنسیت: مرد - متاهل

در مورد من : وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی،کارشناس ارشد حقوق خصوصی، مدرس دانشگاه

تلفن : 09171114836

ساعت حضور در دفتر : بعداز ظهر

ادرس دفتر: شیراز،چارراه زرگری،خیابان مطهری شمالی،رو بروی دانشکده علوم و معارف قرانی، ساختمان میرداماد 2، طبقه 3، واحد 3

 

دامنه کاری : قبول وکالت در کلیه ی دعاوی کیفری و حقوقی

حامد اسکندری وکیل پایه یک دادگستری در شیراز و بهترین وکیل در شیراز دانش آموخته رشته حقوق قضائی و دارای پروانه پایه یک وکالت آماده ارائه خدمات حقوقی و پذیرش پرونده در انواع دعاوی حقوقی ، کیفری ، خانواده، ثبتی، بیمه، اداره کار، دیوان عدالت اداری، تعزیرات ، شهرداری، تجاری، انحصاروراثت، مالیاتی، ملکی و شهرداری به طور کاملا حرفه ای و با دقت و تکیه بر اطلاعات علمی و تعهد کاری می باشد.

حامد اسکندری با ارزیابی اولیه حقوقی، مشکل مراجعین را بررسی کامل نموده و در صورتی که امکان انجام وکالت وجود نداشته باشد از گرفتن پرونده صرف نظر نموده و از اتلاف هزینه و وقت مراجعین جلوگیری می نماید که این نشان دهنده وجدان کاری و رعایت حال مراجعین محترم می باشد.

حامداسکندری به شما کمک می نماید که مناسبات اجتماعی تان به درستی تنظیم و در امور حقوقی، خانوادگی، تجاری، اداری بهترین مشاوره ها را اخذ نمایید همچنین با ارائه راه کارهای مناسب از وقوع خطر بر علیه شما پیش گیری شود شایان ذکر است چنانچه پس از ایجاد خطر و ضرر به ما مراجعه نمودید تلاش می نماییم برای خروج شما از وضعیت پیش آمد مناسب ترین راه را انتخاب نماییم. سوابق کاری در حوزه های مختلف حقوقی و بالتبع وکالت پرونده های متعدد و دهها پرونده موفق و ارائه مشاوره های مستمر و پیگیری مرتب و تعهد کاری،خدمات متمایز حقوقی را برای موکلین و مراجعین محترم فراهم نموده است.

حامد اسکندری متخصص در امور وکالت و مشاور حقوقی در کلیه ی زمینه های حقوقی، کیفری خانواده، بیمه، ثبتی و غیره... 

 

امور وکالتی چون: وکیل امور گمرکی در شیراز، وکیل مواد مخدر در شیراز، وکیل ملاقات فرزند در شیراز، وکیل ترک انفاق در شیراز، وکیل طلاق در شیراز، وکیل امور قراردادها در شیراز، وکیل کلاهبرداری در شیراز، وکیل خیانت در امانت در شیراز، وکیل نفقه در شیراز، وکیل نزاع در شیراز، وکیل جرایم اینترنتی در شیراز، وکیل ارث در شیراز، بهترین وکیل در شیراز، وکیل تضمینی در شیراز، بهترین وکیل شیراز

 

با اطمینان خاطر امور حقوقی خود را به حامد اسکندری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی بسپارید.

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر