آدرس: چهارراه زرگری، بلوار مطهری شمالی، روبروی دانشکده علوم و معارف قرآنی ، ساختمان میرداماد 2، طبقه 3، واحد 3

طلاق توافقی سریع در یک هفته-طلاق توافقی سریع در شیراز

 

 

طلاق توافقی در شیراز و استان فارس به طور معمول بین 2 الی3 ماه به درازا می انجامد ولی مدت زمان طلاق تولفقی سریع حدود یک الی دو هفته است، با سپردن کار به حامد اسکندری وکیل شیراز از این امر مطمئن باشید.

 

طلاق توافقی سریع در یک هفته-طلاق توافقی سریع در شیراز

 

مراحل طلاق توافقی توسط وکیل

اگر به صورت چیکده و خلاصه بخواهیم مراحل طلاق توافقی را ذکر کنیم باید بگوییم که طلاق توافقی از دو حالت خارج نیست.
 وکیل پیش از تقدیم دادخواست به دادگاه از طریق دفاتر خدمات قضایی توافقات زوجین را صورتجلسه کرده و نوشتار توافق نامه طلاق توافقی سریع را پیش خود نگه می دارد. بسیار اهمیت دارد که مندرجات و توافق هایی درباره ی مهریه، نفقه، حضانت فرزند، اجرت المثل (آنچه می خواهد بین زوج داد و ستد شود) و ... درج گردد.

وکیل طلاق توافقی پس از ارائه دادخواست طلاق توافقی به گونه ی ساده در دفتر خدمات حقوقی و پس از فرستادن دادخواست به شعبه جزئیات فراگیر توافق های زن و شوهر را به دادگاه ارائه می دهد تا در رای و متن حکم اشاره گردد.

 

نمونه دادخواست طلاق توافقی

خواهان     بانو/مرد…
خوانده      بانو/مرد…
وکیل
خواسته     طلاق توافقی
دلیل‌ها و منضمات     1.عقد نامه 2.شناسنامه زن و مرد 3.کارت ملی زن و مرد

ریاست گرامی دادگاه های خانواده تهران

با درود احتراما اینجانبان بر پایه‌ی رونوشت مصدق عقدنامه پیوست از تاریخ —- در عقد نکاح دائم یکدیگر بوده که به دلیل نداشتن تفاهم اخلاقی خواهان جدایی و طلاق هستیم. در نتیجه از حضور محترمتان صدور گواهی عدم امکان سازش (طلاق توافقی) مورد درخواست است.

امضاء

 

طلاق توافقی که آن را می توان درخواست گواهی عدم امکان سازش نیز خواند و در آن زوجین بر روی اصل طلاق ، مهریه و در صورت داشتن فرزند بر روی حضانت فرزند توافق کرده و گواهی عدم امکان سازش درخواست می کنند.

 

 

شرایط طلاق توافقی در شیراز

برای انجام طلاق توافقی در شیراز نیاز به مدارک اصل سند ازدواج، اصل شناسنامه زوج و زوجه و فتوکپی کارت ملی آنها می باشد. طلاق توافقی همان طور که از اسمش پیداست با توافق بین طرفین انجام می شود. اگر طلاق توافقی سریع توسط وکیل انجام شود نیازی به حضور زن و مرد در دادگاه نیست و وکیل طلاق توافقی در شیراز تمام مراحل را انجام خواهد داد. علاوه بر این در جلسات مشاوره و داوری میان زوجین نیز نیازی به حضور زن و شوهر نیست و تمام این موارد توسط وکیل پیگیری خواهد شد. در طلاق توافقی توسط وکیل تمام توافقات بین زن و شوهر توسط وکیل ثبت و صورتجلسه می شود و مبنی بر این توافقات، طلاق انجام خواهد شد.

 

وکالت دعاوی خانواده و مطالبه طلاق توسط حامد اسکندری وکیل طلاق شیراز

لطفا جهت هماهنگی با شماره 09171114836 در تماس باشید.

 

 

 

.

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر